jojo2014

Máte rady či zkušenosti, jak dostat cizince do ČR? Jde o mou přítelkyni, která chce žít se mnou u nás.

Poprosil bych o rady/zkušenosti jak dostat cizince do České republiky. Je to moje přítelkyně a chce se žít se mnou v ČR

Není z EU
Co všechno je potřeba, taky nevím, jak to je s ubytováním (jestli můžu být ubytovatel když nevlastním byt atd. žiji s rodiči (prozatím)

Nejlepší odpověď
yuko

Veskere informace:

Zdroj: http://www.mvcr­.cz/clanek/ob­cane-tretich-zemi.aspx

Další odpovědi
ivzez

Nejsnazší by bylo se s ní oženit ještě
před jejím příjezdem do ČR.

Edison

Možná by hodně o tomhle mohlo vědět ministerstvo zahraničí, případně cizinecká policie. I na mistním úřadě obce s rozšířenou působností, evidence obyvatelstva.