VelkejDíDí

Popová hudba dnes. Ano či ne?

Co říkáte na dnešní popovou hudbu?.. Kdo by se z těch slavných hvězdiček dal považovat za opravdu kvalitní? Pište své názory a typy, kdo se dnes dá poslouchat a kdo ne.

Odpovědi
Drap

To asi táleží na vkusu jednotlivce. Někomu se líbí něco, co druhý nemůže ani cítit. Pokud by ty hvězdičky, jak píšeš , neměly své publikum, tak by asi nemohly vystupovat.

ten který je

Poslední dobou mám pocit,že popová hudba se tak trochu vrací ke stylu 60 let.Ne zcela úplně,ale trochu šmrncnutý to je.:-) To ovšem nemám na mysli českou popovou scénu,která je někde úplně jinde…