Pomůžete mi s nalezením filmu?

Je tomu spousta let, kdy jsem v TV viděl film, který se odehrával v nějakém domě s výtahem a zločinec v něm vraždil a naháněl své oběti. Vrah chodil tiše a jeho znakem byly „tenisky“ na nohou.

Nevzpomenete si? Dík

gecco, to je on, ten film. Sakra, ty máš pamatováka. Já byl taky z něj pos*aný. Hledal jsem na youtube – nic , hledal jsem na u-o- v angličtině, hledal jsem v archívu ČT- nic. Dáš tip?

Nejlepší odpověď
gecco

Svědek na zabití…
http://www.csfd­.cz/film/149477-svedek-na-zabiti/komentare/
😉
Kdyi jsem to tak jako cca desetiletý viděl a pak se mi moc nechtělo chodit domů (panelák)…
😉
__________________
Toho pamatováka nemám já, já se zeptal doma…
😉

kapka

Gecco, pozdravuj pani Colombovou. :D