Pájo

Hledám film. Pomůžete mi?

Šlo tam o zmizení letadla se zlatými cihlami na palubě. To za bouřky spadne do oceánu. Moře pak vrak i se zlatem na nějaký čas vyvrhne na pobřeží, tam ho najde opilý chlapík, chce se do vraku podívat, jestli v něm není nějaký alkohol… a tak vytáhne jednu bednu z nákladového prostoru a hodí si ji pod nohy do mělké vody (v tu chvíli netuší, že v bedně jsou ty zlaté cihly). Než chlapík vystřízliví, moře nadobro vrak letadla i s nákladem znovu pohltí. Pointou je, že ze zmizelého zlatého pokladu zbude právě jen ta bedna ve vodě, na kterou si ten chlapík stoupnul. Později si na to vše vzpomene.

Tak nějak to bylo. Možná si to pamatuji zkresleně.
Možná to nebylo moře, ale nějaká větší řeka. To už nevím.

Díky za pomoc při hledání.
Doplňuji:
Ano, to je ono! Děkuji.

Nejlepší odpověď
Rocker

Nebyl to náhodou Souboj o poklad Yankee Zephyr?

Další odpovědi
Jikra

Jakýsi film o zlatých cihlách v troskách letadla se jmenoval – Souboj o poklad Yankee Zephyru.
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/26259-souboj-o-poklad-yankee-zephyru/