Avatar uživatele
Monča65

Proč mi nejdou na obrazovce číslice?

Dobrý den, nejdou mne číslice na mé obrazovce. Pomůže mne prosím někdo? Děkuji moc

Zajímavá 0 před 2097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Na jaké obrazovce? Čeho? Na televizi to moc nejde. Na PC nebo NTB taky spíše vyjímečně, spíše se používá klávesnice.

Takže o jaký přístroj jde? Model, typ, OS, program…

Bože.. naučte se aspoň položit správně dotaz!

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Kolega vynálezce má pravdu, je potřeba dotaz lépe specifikovat.
Já si zkusím tipnout, že Monča má na mysli počítač a nejdou ji psát číslice numerickou klávesnicí. Pokud je tomu tak, pak by mělo postačovat stisknout klávesu Num Lock.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kl%C3%A1ve­sa_Num_Lock

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Omluv kolegu Edisona, to víš – „i muži mají své dny“! (Třeba já je měl zrovinka předevčírm a včera) ;) :D :D
Jinak má ovšem pravdu – otázka je velice nekonkrétní a odpovědět na ni je prakticky nemožné. Jak bys třeba ty odpověděla na dotaz „Kolik kg soli musím dát do láku?“ Je jasné, že záleží na tom KOLIK toho láku má být, nevíš jestli je to lák na nakládání okurek nebo na salát či na maso… atd. atd., tudíž nejde přesně odpovědět na takový dotaz, chápeš? :)

Jinak tipuji, že Alesh to trefil, bude to ten NumLock. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Mus9m souhlasit s kolegy. Je3t2 by mohl b7t problem s 4eskou kl8vesnici kde pak jsou 49slice se shiftem. V tom p59pad2 to chce nau4it se p5ep9nat kl8vesnice, nebo si nastavit n2jakou vhodnou.

A nepsat pak tak debilně jak já, když pak píšu česky na anglické.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Aliendrone: Kdyby to bylo „občas“… ale takhle položený dotazy jsou tu každou chvilku… Kdyby se tazatelé kapku zajímali, viděli by, že se na to nedá odpovědět.

před 2096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Alesh: Napadlo mě pochopitelně totéž. Může jít ale stejně o tablet, telefon, NTB s dotykovkou… když na to přijde i o tu televizi by mohlo jít.

před 2097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek