zemi001

poocitacova hra NI.BI.RU

ahoj ma novou hru jmenem NI.BI.RU a nevim si s ni rady. uz ji hraju ale skoncila jsem na tom karlově moste uz jsem mluvila s tim malirek a mam i podobiznu toho ciziho chlapa. bohuzel nevim ale co dal. jestli tuto hru nekdo znate tak mi prosim poradte dekuji moc.

Odpovědi
iceT

http://bonusweb­.idnes.cz/pc/na­vody/nibiru-navod-1-cast-0n1-/clanek.A050712_ni­birunav_bw.idn

Tady je část návodu,bohužel není celý,ale snad ti to pomůže.Zbytek prý příště.

Terryle

Tak jsem si hru sehnala taky a vypadá super. Taky jsem zaseklá na Karlově mostě, s tím rozdílem, že se nemůžu dostat pryč z obrazovky :) podle návodu by se po zobrazení TAB měly ukázat východy ze scény, ale nějaka mi to na na noťase nejde. Nevíte, jestli to nemůže být notebookovou klávesnicí? :) Dere mě to, zase jednou zajímavě a promyšleně vypadjící adventura a já se seknu na ovládání… :)