Avatar uživatele
Esíčková

Pomsta bude sladká

znáte nějakou,která funguje??? poraďte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Já si také myslím, že největší pomsta je ta, že se nad ni povznesu. Ten, koho by se pomsta měla týkat se pak více užírá, neboť má za to, že to dotyčnému nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Úvahy typu- „Je lepší se povznést,nestojí to za to,je to hloupost“, a podobná ušlechtilna jsou ryze teoretické.On do mě kamenem,já do něj chlebem? Velmi hezké.
V okamžiku,kdy se NĚCO stane mně,bude dotyčný zřejmě dobře rozumět biblickému-„Oko za oko,zub za zub“. Nedíváte se na TV? Co se děje?A buďte si jisti,že to jsou jen vybrané zprávy. Svět,přesněji lidé, jsou takoví jací jsou. A buďme moc rádi,že neznáme Realitu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Žádnou mstu neplánovat, protože pak je člověk ještě větší ubožák než ten, který mu ublížil jako první. A přesně jak zde už bylo řečeno, nejvíc naštve, když se na toho člověka budete ještě usmívat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Já se ze zásady nemstím – JÁ TRESTÁM!!!
A to je rozdíl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Mstít se je hloupé a mnohdy jenom ukáže na slabost mstícího se.
Ani jste nenapsal/a, za co se chcete mstít, to by člověk mohl lépe posoudit a poradit.

Pro bartta13 – ja se nikdy nemstila, ačkoli jsem pro to měla nejeden důvod. Ale právě tím jsem ukázala, že mi to je šumák a že mě to vůbec nerozházelo. Kdybych se hloupě mstila, jakorát ukážu na svou slabost. Můj názor. Samozřejmě některé činy si pomstu zaslouží, ale anonym nenapsal, o co se jedná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenina270

kdo jinému jámu kopá…bacha aby se pomsta neobrátila proti vám…někteří lidé sou dosti hloupí a pomstu nepochopí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bartt13

Masakr motorovou pilou podle me lucimia nema az takovou pravdu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

ženy se dovedou mstít dlouhodobě a důkladně,někdy i několik let.Nejhorší na tom je,že to za pomstu nepovažujou,je to jejich druhá přirozenost
Stará pravda říká,že víc zlá je žena odmitnutá a né žena znásilněná.
muž je blbec,něco rozmlátí pobrečí si a zapomene,žena ta má paměť.
Však jak jsme byli v jeskyních,můž si musel pamatovat cestu spátky.Ale žena nesměla zapomenout co ten její pazourek provedl,aby mu to mohla vysvětlit,když se po několika týdnech vrátí bez žvance.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Kup mu Nanukáč!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je důležité umět čekat na příležitost.Msta jako taková ,je životní prohra.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petula7211

Pomsta, která nebolí, ale naštve http://www.da­rekzprdele.cz/

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek