Esíčková

Pomsta bude sladká

znáte nějakou,která funguje??? poraďte

Nejlepší odpověď
ReHu

Já si také myslím, že největší pomsta je ta, že se nad ni povznesu. Ten, koho by se pomsta měla týkat se pak více užírá, neboť má za to, že to dotyčnému nevadí.

Další odpovědi
anonym

Úvahy typu- „Je lepší se povznést,nestojí to za to,je to hloupost“, a podobná ušlechtilna jsou ryze teoretické.On do mě kamenem,já do něj chlebem? Velmi hezké.
V okamžiku,kdy se NĚCO stane mně,bude dotyčný zřejmě dobře rozumět biblickému-„Oko za oko,zub za zub“. Nedíváte se na TV? Co se děje?A buďte si jisti,že to jsou jen vybrané zprávy. Svět,přesněji lidé, jsou takoví jací jsou. A buďme moc rádi,že neznáme Realitu.

anonym

Žádnou mstu neplánovat, protože pak je člověk ještě větší ubožák než ten, který mu ublížil jako první. A přesně jak zde už bylo řečeno, nejvíc naštve, když se na toho člověka budete ještě usmívat 🙂

infant

Já se ze zásady nemstím – JÁ TRESTÁM!!!
A to je rozdíl.

Lucimia

Mstít se je hloupé a mnohdy jenom ukáže na slabost mstícího se.
Ani jste nenapsal/a, za co se chcete mstít, to by člověk mohl lépe posoudit a poradit.

Pro bartta13 – ja se nikdy nemstila, ačkoli jsem pro to měla nejeden důvod. Ale právě tím jsem ukázala, že mi to je šumák a že mě to vůbec nerozházelo. Kdybych se hloupě mstila, jakorát ukážu na svou slabost. Můj názor. Samozřejmě některé činy si pomstu zaslouží, ale anonym nenapsal, o co se jedná.

lenina270

kdo jinému jámu kopá…bacha aby se pomsta neobrátila proti vám…někteří lidé sou dosti hloupí a pomstu nepochopí…

bartt13

Masakr motorovou pilou podle me lucimia nema az takovou pravdu

člověk

ženy se dovedou mstít dlouhodobě a důkladně,někdy i několik let.Nejhorší na tom je,že to za pomstu nepovažujou,je to jejich druhá přirozenost
Stará pravda říká,že víc zlá je žena odmitnutá a né žena znásilněná.
muž je blbec,něco rozmlátí pobrečí si a zapomene,žena ta má paměť.
Však jak jsme byli v jeskyních,můž si musel pamatovat cestu spátky.Ale žena nesměla zapomenout co ten její pazourek provedl,aby mu to mohla vysvětlit,když se po několika týdnech vrátí bez žvance.

grifin

Kup mu Nanukáč!

Michal

Je důležité umět čekat na příležitost.Msta jako taková ,je životní prohra.

petula7211

Pomsta, která nebolí, ale naštve http://www.da­rekzprdele.cz/