456jkl@post.

Pomohlo by toto „opatření“ někomu?

Nejsem „specialista na kyberprostor, kyberzločin, tembý web, dezinformace“, ale pokud by „vláda ČR“ „provozovala“ webovou stránku kde by „se vyjádřila“ k „pochybným“ informacím „na doporučení“ „veřejných“ obyvatel …

Možná by „přestala hrát pinkponk“ sama se sebou …

Odpovědi
Klaproth

Takovou stránku provozuje od letošního ledna ministerstvo vnitra.

zjentek

Nepomohlo.

Muffz

Nepomohlo, záleží na tom, kdo by měl přístup k administrativě webu. Každá strana by se vyjádřila na webu stejně, jako se vyjadřuje do médií (mají domluvené a sepsané, co musí říkat, aby jeden ze strany neřekl A a druhý B). Strhlo by se to v klasickou diskuzi, resp. obviňování druhého. Stačí twitterové účty politiků, když si je sesumíruješ, tak bys měl to samé, co tvůj navrhovaný web.

Jiří Bohumil

Nepomohlo. Oni by si stejně dělali jenom to, co by jim vyhovovalo. A pouze by tímto webem opět veřejnost pouze „oblbovali“ a uváděli by ji do klamné představy, že může mít na něco vliv.
Bohužel, jediná možnost, komunikace s politickou strukturou a potažmo tedy „vládou ČR“, jsou demokratické a (pokud možno) poctivé volby.
To by bylo lépe řešitelné referendem, ale k tomu se žádná strana ani hnutí neodhodlá. I když to některé používají ve svém volebním programu (SPD).
A pokud by se do vlády i dostali, tak si nakonec zdůvodní neprosazení tím, že je nepodpoří „většina“, takže „oni“ za to nemohou.

ivzez

Vláda sama se sebou ping pong nehraje.
Ta hraje jiné „hry“.

Podobné stránky sice existují, ale k ničemu nejsou.
Lidé věří a budou věřit tomu, čemu věřit chtějí, případně
čemu budou chtít věřit.