Beare

Jak se bránit, když mě expřítel pomlouvá a snaží se o to, aby se mnou kamarádi přestali komunikovat?

Dobrý vecer. Expritel začal spinit moje jméno, vydírá kamarady aby se mnou přestali komunikovat, dostala jsem nějaké nahrávky, kde mne urazi a dost pomlouvá. Začal vytahovat i moje některé dost citlivé údaje. Jak se mám bránit? Chtěla bych podat trestní oznámení za pomluvu a pospineni jména. Vše mám jak dokázat.

Odpovědi
Edison

Spíš bych nejdřív kontaktoval něco jako Kruh nebo jinou organizaci. Jistě poraděj dobře… a hlavně odborně… Pak případně podat oznámení, ale o jaký tr. č. bych nechal posoudit vyšetřovatele.

klumprt

Jestliže máte vše jak dokázat, podejte trestní oznámení. Myslím, že jste si odpověděla sama.

ivzez

Já bych ty organizace vynechala, v tomto podle mne nemají jak pomoci.

Jestli máte důkazy o vydírání, měla byste je předat policii.

Edison

Ivzez, myslel jsem to tak, že tyhle organizace by mohly poradit, jak to trestní oznámení podat tak, aby to mělo šanci na úspěch…

ivzez

To beru.