Bourne

Polovina dětí se nepovede?

Nedávno jsem někde zaslechl názor, že zhruba polovina děcek se povede a ta druhá ne. Tím povede je myšleno, že povedou „normální“, relativně úspěšný život. Výchova rodičů a okolí na to nemá až takový vliv. Jedná se zde spíše čistě o vrozené dispozice. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já jsem zase někde četl, že přesně polovina lidí má nižší mzdu než je její medián.

Co to vlastně je nepovedené dítě? To by se muselo nejdřív nějak definovat a pak by se to mohlo jakžtakž přesně vyjádřit.

Doplním: Dá se tak akorát říci, že přesně polovina dětí je méně povedená, než ta druhá polovina. 🙂

Další odpovědi
gecco

Tahle krávowina má asi původ v tom, že něco málo přes 50 % dětí se rodí ´dole puklejch´…
Což je ale, podle mne (a myslím, že nejen podle mne) spíše přínosné…
😉

pepe88

Ty si se asi taky nepovedl zřejmě.

Drap

Nevím kde jsi to zaslechl, ale myslím si o tom, že je to nesmysl.

led

Obidve poloviny celku sú rovnako veľké, ale tá väčšia polovina názorov o podarených a nepodarených detí je absolútny blud. Tento z odkazu patrí medzi ne.