dust8

„Polejem se kečupem a postříkáme šampaňským.“ Co říkáte na tento úryvek songu Kabátů?

Text:

Sex, pervers
Najdete nás v hospodě,
schovaný před světem za žlutou záclonou.
Tam mladý holky pivem zkažený,
zavíraj oči svý, když hořce milujou.

SEX, PERVERS & TRASH, jen to nás baví,
SEX, PERVERS & TRASH a pivní orgie.

Hospodou zní hard-core,
výčepní začal tancovat,
pán ve fraku řve vod stolu,
je lepší pít než pracovat.

SEX, PERVERS & JAZZ, jen to nás baví,
SEX, PERVERS & JAZZ, to je to pravý.

Refrén:
Pojďte se s náma dávit smíchy,
roztočit kliky výčepů.
Vy důležití lidé, žijící z úspěchů.

Polejem se kečupem
a postříkáme šampaňskym,
pak se budem milovat,
je jedno jak a jedno s kým.

SEX, PERVERS & RAP…

Nejlepší odpověď
Drap

Neříkám vůbec nic, protože mě je to úplně jedno. Ať se polévají čím chtějí.

Další odpovědi
annas

Už jen zvýrazněná slova SEX, PERVERS & TRASH svědčí o neobvyklých sexuálních praktikách třeba při opilosti, mladíkům nezáleží na tom, s kým budou „sexovat“, když je dost zájemců.

že by šlo o upozornění na perverzní, nechutné sexuáln, různé prakltiky,´které způsobuje opilost Může jítil o paodické texty, zobrazení bujarého mládí. či hleldání toho nejlepšího nepoznaného v sexu.

jeoce.com

Ten text je nuda. Jinak nevím jak Pepa Vojtek, ale já svou sexuální orientaci neměním ani po chlastu.

Gus_Fring

Nevím, nevím. Já bych zase řekl, že veškerý slasti pozemský skryl ďábel v zemi španělský a ne v hospodě…