zjentek

Pokud ženu na muži přitahují prioritně zdroje a schopnost dělit se o ně, jaký bude vztah, kde veškeré zdroje získá žena?

Pokud ženu na muži přitahují prioritně jeho zdroje, schopnost se o ně podělit a teprve až potom jeho ostatní atributy, jaký mezi nimi bude vztah, až veškeré tyto zdroje získá právě žena?

Nejlepší odpověď
led

Nebojte sa, sú aj zdroje výhradne mužské a nezameniteľné.
Žena ich môže „vlastniť“ len spolu s mužom – jedinečným vlastníkom týchto zdrojov.

zjentek

Led, bávejte bacha, já o vás ženách vím něco, co vy ženy o sobě nevíte ;)

led

Je to prirodzené, pretože Adam bol skôr stvorený 🙂