Hufnágl

Pokud vaříte z cizího receptu, používáte přesný počet koření?

Například: 3 kuličky nového koření, 2 bobkové listy, 10 kuliček…
… nebo přiměřeně přiměřeně?

Nejlepší odpověď
anonym

Přiměřeně, přizpůsobím si to chuti. Ale klidně zaexperimentuju, to jo. Miluji jídla, která se dost kořeněná, která mají ten správný šmak. A co ty Hufnágle?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktera-z-techto-specialit-je-nejvice-tradicni-v-ramci-ceske-kuchyne

Další odpovědi
Drap

Nikdy

Hufnágl

Drap
Ty „nikdy“ nevaříš podle receptů?