Která z těchto specialit je nejvíce tradiční v rámci české kuchyně?

Zajímá mě spíše subjektivní pohled.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Svíčková na smetaně, houskový knedl

Traduje se, že svíčková, ale já tvrdím, že bůček, je bůček v jakékoliv úpravě.

Další odpovědi
zjentek

Vepřové s knedlíkem a zelím

Vepřo knedlo zelo a pak guláš z kližky s cibulí a TEPRVE POTOM cokoli na smetaně! Teda alespoň na západě- v té vyspělé části Ameriky, dále Němci a tito…
Směrem na východ, zejména v Asii o naší kuchyni většinou ani nevědí, bo pestré tam mají své vlastní jídlo, tam se „nechytáme“, chudoba nechudoba. (;

Jo tak, v rámci české kuchyně! No, upravovat už to nebudu, smolík, soráč… takže správná odpověď je guláš z kližky a hafo cibule! (;

RyuzakiKate

Jiná specialita (uveďte)

Nudle s mákem, kyselica, zelňačka, houbová smaženice, kroupy, bramborové placky, buchty, ovocné knedlíky, hrachová kaše, čočka na kyselo…

dudu

Vepřové s knedlíkem a zelím

Ovšem nikoliv s českým zelím, které je sladké a řídké.

Baryonyx

Vepřové s knedlíkem a zelím

A na druhém místě svíčková … podle mě

paul1

Hovězí guláš s knedlíkem a s cibulí

Jan Kunčar

Vepřové s knedlíkem a zelím

Nandi

Jiná specialita (uveďte)

Vepřo knedlo zelo i svíčková jsou tak ´´nastejno´´.
Národním českým jídlem jsou ale prý ovocné knedlíky.
https://magazin­.aktualne.cz/ces­kym-narodnim-jidlem-jsou-svestkove-knedliky-ne-veprova-se/r~33732b1e­755111e88980ac1f6b220e­e8/

jsemjá

Hovězí guláš s knedlíkem a s cibulí