zjentek

Pokud složím nějaký slušný text g písni, může ho ode mě koupit nějaký hudebník/producent?

Prostě solidní text, no. Něco hodně chytlavýho.

Odpovědi
Drap

Samozřejmě a dost často velmi rádi. Jen musíš takového co to koupí najít.

Kelt

Jistě, můžeš napsat knihu, vydat hru, složit skladbu a bude to kvalitní, tak to jistě někdo koupí. Ale musíš na to jít s matematickou logikou – jestliže je dílo kvalitní, pak se kupec najde.

Kepler

To není žádná prdel, jen si vzpomeň jak svořl Freddy Mercury skupinu Qeenn. Učit sa učitsa učitsa. Ale ne v ČRdeli.

led

Pokiaľ prejaví skutočný záujem a ak sa dohodnete na cene, môže kúpiť…

elkon

Může, ale to u tebe nehrozí.