autacek

Pokud slečnu „překvapí“ pes, za jaký skutek proti zákonu bude majitel psa brán k zodpovědnosti?

(otázka volně navazuje na mé dvě předchozí)

pozn. nebo by byla slečna popotahována za týrání zvířete?

Nejlepší odpověď
WoIfy

Záleží na situaci.
Když to bude holka streamovat, tak tu máme §191 trestního zákoníku.
Jinak je to považováno českými soudy za týrání zvířat, a je věc dokazování, jak moc při tom daný pes trpěl.
(dle mého trpěl jak zvíře)

Jinak je to naprosto normální věc.
Jak jinak by vznikli kentauři a minotauři?
Akorát tehdy se jich lidé báli, tak je zabíjeli.
Dneska se tímto způsobem běžně rodí furríci.

Další odpovědi
Drap

Vymýšlíš nesmysly. Nic takového se nestane.

dubraro

IMHO je otázka nesmyslná. Fyzicky není možné, aby ji „překvapil“ bez její aktivní součinnosti.
Ve skutečnosti není úplně triviální vycvičit psa, aby takovou věc udělal. A když už se to podaří, je to dost riskantní operace, pes má v penisu kost a snadno může způsobit ošklivé zranění.