Džanička

Pokud si připojím el. klávesy k PC, jak se na PC skládá hudba.. Musím na to mít program?? Jaký..

Odpovědi
doldas

Záleží na co. Zadarmo je třeba MuseScore, který zaznamenává co hrajete, a pak to udělá soubor MID a případně to dokonce vytiskne noty. I se snaží uhodnout, co to bylo za notu (délka) a podobně. Ovšem skládání není jen hrát na klávesy, takže těžko říct co dál. Hodně lidí taky používá FruityLoops, který je ale placený, ale existuje i free verze, která má nějaká omezení (tuším délkou skladby).