zjentek

Pokud se zde přihlásím přes FB nebo Google, přijdu tím o svůj zdejší milovaný avatar, na server vložený právě tudy?

jak tohle pracuje?

Odpovědi
JežíšKristus

Rozhodně ne, jen do toho 🙂

pryč s tím psem

aliendrone

Šmarjá – PROČ bys to dělal? Jestli jsi líný na zadání loginu, použij správce přihlašování v prohlížeci. Také se přihlásíš jedním klikem nebo rovnou automaticky (dle nastavení) a na bezvýznamné přihlašování (jako je třeba na tento apod. weby – kdo by si tolik loginů pamatoval) je to přímo IDEÁLNÍ věc. Přihlášením přes tebou zmíněné vymoženosti obnáší jednak AUTOMATICKY souhlas s „telemetrií“ (fízlováním), druhak tahle „telemetrie“ občas dokáže na mobilních zařízeních řádně vyšťavit baterii (a pokud máš limitovaná data, tak i tam se to projeví). ;)