Speed77

Pokud po steroidech houstnou vousy, proč vypadávají vlasy?

Čistě z vědeckého hlediska. Já je neberu, jen mi to nedává smysl. U vedlejších příznaků užívání steroidů je napsáno, že způsobují nadměrný růst ochlupení mimo jiné i houstnutí vousů, ale zároveň je řečeno, že způsobují vypadávání a řídnutí vlasů.

Odpovědi
Dr. Darko

Přebytečný testosteron tělo přeměňuje na jiný hormon, který bohužel způsobuje vypadávání vlasů

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

Dr. Darko tesosteron nemá na vlasy vliv – na jejich vypadávání (nikde to není potvrzené).
Mně je divné, proč po steroidech líp rosotu vousy, ale vypadávají vlasy – když obojí jsou ochlupení, jen trochu odlišná.