Rokio

Pokud páníček jde vyvenčit psa na zahradu v pět hodin ráno a pes začne štěkat, je to rušení nočního klidu?

Dopustí se tak majitel psa tohoto přestupku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

ano

Ano, je. Takového kokota bych hodil z mostu do Bečvy.

Další odpovědi
zjentek

ne

A teď si představ, že KDYSI tito psi na zahradách normálně bydleli! Ten „koncert“ nepochopíš.

Rušit noční klid by měl snad jen člověk svou činností, ještě jsem nevoděl zákoník/vyhlášku, který by obcházeli páníka a nařizovali přímo mazlíkům. To nechceš tvl…

Marty Koller

ne

Není, ten pes za to nemůže, je to zvíře a neuvědomuje si to

Dochy

ne

JežíšKristus

ne

Kdo kdy bydlel na vesnici, to zná – ve dvě ráno začne jeden ratlík štěkat, sousedův pes se přidá, a zachvíli štěká celá vesnice. Není to nic neobvyklého.

paul1

ne

U psa je to normální, jen hlídá svůj rajon. Jde o zvyk. Pokud není štěkání nadměrné, tak se to dá vydržet.