dust8

Pokud nosíte brýle dioptrické či sluneční dle počasí, jakými způsoby si je čistíte?

Odpovědi
quentos

Obvykle takovou tou šikovnou dečkou (mikrovlákno nebo co to je). Když to nepomůže, nastoupí sapon, voda a klasický čistý látkový kapesník.

Dochy

Prakticky výhradně jar a teplá voda.
S hadříkama nemám doboru zkušenost. Kupovat denně nový na to nemám prachy ani nervy. S hadříkama jsem měl čočky do roka poznamenané, do dvou let zničené. Aktuálně mám čočky asi 6 let a škrábance na nich prakticky nejsou. Obroučky se nějak rozpadají a možná to bude chtít zas nechat překontrolovat oči 😉