dust8

Pokud nabíjecí baterku, která má být nabíjena cca 16 hodin vyndám po cca 5 hodinách, tak jí nějak výrazně krátím život?

Pokud nepočítám samozřejmě kratší výdrž díky nenabíjení stanovenou dobu. Chtěl jsem jen částečně nabité baterie, abych mohl něco vyzkoušet.

Nejlepší odpověď
Edison

Opět.. jak kterou, podle technologie akumulátoru.

Další odpovědi
Dochy

Záleží na typu-technologii.
Ale obecně to nevadí, zpravidla bývá problém s přebíjením a s hlubokým vybitím.