zjentek

Pokud na Prajzskou pozvu na kávu deset (10) hvězd Hollywoodu, jaká je pravděpodobnost, že nabídku přijme alespoň jedna?

Odpovědi
da ny

Řekla bych, že nulová. A to jsem v zásadě, téměř optimista 😉
Zkus je pozvat do Karlových Varů (MFF je tam známý a populární) nebo, alespoň do Prahy.

elkon

Probuď se, ani kolo si o tebe neopřou.

cappuccino

Pokud jim budes nabizet tu kavu skladovanou v lednicce, tak je sance opravdu mala!! Premyslej, co jineho muzes nabidnout??

Rokio

Pokud někoho z nich osobně znáš, tak malá šance tu je.

Dobré by ale bylo umět anglicky, jelikož Hollywood je v USA a tam je hlavní jazyk angličtina.

INRI

Je to jako věřit že v loterii získáš první cenu

Zdroj: http://gvkb.blo­ger.cz/