nyjono

Pokud mi telefon na reklamaci přeinstalují, ztratí se mi tel.seznam a poznámky v diáři na sdíleném tabletu?

Nebo se vymaže vše pouze v telefonu a v tbl to zůstane?
Dík.

Nejlepší odpověď
Edison

Pozor na synchronizaci. Určitě mít druhou zálohu. Pokud systém při synchronizaci totiž zjistí, že na telefonu jsou data v novějším stavu, mohl by je snadno smazat i z tabletu.

Další odpovědi
ivzez

Z tabletu by se nic ztratit nemělo, přesto by neuškodilo si udělat další
zálohu jinam (třeba pro případ, že by v době opravy tel. odešel tablet).

Arne1

Nic by se nemělo stát, protože oni v opravně přece nebudou mít přístupové údaje k tvému Google účtu. A ty pak po zadání toho účtu odklikneš že se má synchronizovat na ten mobil.