Pokud mi jde hlavně o herní novinky smartphonu, ocením víc samsung galaxy xcover 2 ci sony xperia go?

Odpovědi
Bedy

Tohle jsou outdoor mobily, ne mobily na hraní. Ten Sony XPeria Go bych určitě za herní novinku nepovažoval, má mizerný rozlišení, starý Android 2.3, výkon má na Android tak akorát.
Ten Samsung má přecejen už novější Android 4.1, jinak výkon taky takový standard pro Android, nelze od toho čekat žádné zázraky.

Spíš bych místo Androidu koukl na Windows Phone, přecejen pro hráče je to lepší platforma – je tam portál Xbox Live, kde jsou opravdu dobrý hry. Jinak i mimo Xbox Live je řada aplikací a her, takže je z čeho vybírat.

V podobný cenový relaci se pohybuje třeba Nokia Lumia 800 (Windows Phone 7.8) nebo 620 (Windows Phone 8) či HTC Windows Phone 8S (Windows Hpne 8).
Výhodou je, že i WIndows Phone je úspornější na hardware mobilu, takže „papírově“ slabší mobil s WIndows Phone může být nakonec rychlejší jak „papírově“ silnější mobil s Androidem.