dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s rozpěrnou tyčí k parapetu okna na držení truhlíků, tak jakou?

Odpovědi
aliendrone

S takovou nemám zkušenost, ale jako u každé podobné rozpěry platí > občas zkontrolovat pevnost jejího držení a popřípadě dotáhnout (resp. roztáhnout). Materiál o který se rozpírá má totiž po čase tendenci „se poddat“ a tudíž se rozpěra UVOLNÍ (záleží na tom, jak fest je dotažená, čím více, tím rychleji se uvolní). ;) :D :D