Avatar uživatele
dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s prací z domova, tak jakou?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Ametyst před 1062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Od loňska částečně pracuju z domova. Učím angličtinu (přes Skype apod.), dělám korektury a příležitostně překládám. Zkušenost dobrá (nikam nemusíš, uděláš si pohodlí, kafe, sedneš do měkkýho…), ale z platového hlediska nic záviděníhodného.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Svého času jsem dělal průzkum trhu v USA. Pro jednoho výrobce určité novinky jsem vyhledával tipy malých firem, které by mohly být jejími prodejci. Normální práce přes internet, žádná velká odměna, ale jako přivýdělek to šlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Od doby co zacala coronalegrace jsem v podstate 100% casu na HO. Pozitivni je hlavne to, ze nemusim ztracet cas na ceste do prace, ale negativa silne prevladaji. Nemam doma bohuzel prostor, abych si mohl udelat vlastni kancelar. To by mnohe zmenilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
L.G.

Zkušenost je dekádovitá, do kanclu jsem chodil jenom proto, abych chodil aspoň do toho kanclu a občas vykoukl z domu… Jednalo se o správu kapitálu a majetkových účastí, zpětně můžu říct, že lepší je koncept byt a kancl než bytokancl. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek