Avatar uživatele
Zbynas

Máte někdo zkušenosti s LR?

LR – velice známá firma obchodující s přípravky Aloe Vera, kosmetikou atd. Nalákali mě jako partnera, můj úkol je rozdávat slevové karty. Z každé karty provize, když majitel karty se stane partnerem také, budu mít z jeho distribuce také provize. Případá mi to jako letadlo. Obchodují systémem MLM. Školení jsou zdarma, ale materiály je třeba zakoupit za 220 Kč + 1 500 Kč. Kariérní růst může být obrovský, při 12 vydělávajících rozdaných kartách 30 – 50 tisíc měsíčně, na to se lze dostat prý za 6 až 12 měsíců. K tomu pak služební auto, notebook, telefon.

Na tyhle věci jsem naletěl hodněkrát, nicméně firma LR je velice známá a navíc ohodnocená jako devátá nejlepší marketingová firma na světě, co se týče provizního systému.

Prý fungují na odlišném systému, než např. Oriflame, Avon atd. Dokonce mají na 13 svých výrobků ocenění Fresenius, čehož nedosáhla zatím žádná firma na světě, co se do počtu týče.

Máte s touto firmou někdo zkušenost? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4200 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pro firmu LR pracuji asi 15 let. Výrobky má dobré, bohužel dost drahé. Karierní růst je záležitost, která není pro každého. Je třeba jakoukoliv formou „pod sebe“ získat další obchodní zástupce, kteří budou poctivě pracovat. Ty je nutné kontrolovat, pomáhat jim, jezdit s nimi na školení a učit je.
Při dnešní nabídce kosmetiky je dost problematické najít dost lidí, kteří začnou tuto kosmetiku a další výrobky LR od Vás kupovat.
Řečí od Ing. Buxy osobně a od dalších školitelů jsem si užila dost. Dorazilo mne, když kdysi pan ředitel prohlásil, že na předchozí školení se z Ahlenu nemohl dostavit, protože v továrně spadl do nádrže na výrobu omlazujícího séra. Jestliže ho znáte osobně, tak nejspíš tušíte, proč mi tohle prohlášení vadilo. Možná je pan Buxa úspěšný manager, ale psycholog je mizerný.
Co Vám poradit? Když už jste do toho peníze vložil, tak to zkuste. Zbytečně nehazardujte, nenakupujte zboží dopředu, aby Vám v něm neležely peníze, a zkuste u svých známých otestovat, zda by něco takového byli ochotni dělat.
Já asi 10 let funguji tak, že když chce někdo objednat parfém, pošlu objednávku.
Výrobky z aloe vera jsem zkoušela na sobě a musím uznat, že jsou dobré. Nicméně jsou výrobky o dost levnější a jejich vliv na zdraví člověka je skoro stejný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Zkušenost nemám a jsem velmi ráda, protože takovou práci bych dělat nechtěla- kariérní růst může být veliký ,ale spíš není … vzpomeň si za čas na mě- promiň mi mou upřimnost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Do toho bych nešla,zvlášť v dnešní době,kdy lidé šetří každou korunu.To co ti naslibovali,zní naprosto úžasně,ale k tomu se musíš sám dopracovat!A kde dnes sehnat klientelu,která to bude kupovat?Myslím si,že dnes začínat s něčím takovým je docela problém.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mt007

Dobrý den,
také jsem LR Partner a výrobky mohu jen doporučit,ale aby byla zajištěná kvalita, doporučuji kupovat přímo na eshopu LR.Jinak rád zodpovím všechny otázky. :)

Avatar uživatele
nella98

Já mám taky dotaz k LR, ale spíše co se týká kvality. Známí mi ted nabízel právě jestli se tam nechci zaregistrovat atd..ale je tam myslím nějaký ten poplatek a to se mi úplně za to dávat asi nechce, když nevím, jaké ty jejich výrobky jsou.

před 2651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
turcmanovicl

Dobrý den, samozřejmě nemusíte se registrovat, ale když se regiatrujete tak máte na furt slevu 35% což se potom vyplatí

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Ted už ani nemusíš. Je už i eshop, kde si můžeš produkty od LR koupit bez registrace..

před 2649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
turcmanovicl

Ano, můžete ale máte je za draho. Při registraci klidně i přes někoho je můžete mít o 35% levnejsi

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

Jo? A kde? Ty nakupuješ od LR? Jsi s těmi výrobky spokojená?

před 2642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2635 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

Takže tam není potřeba registrace a můžu nakoupit jako v klasickém eshopu, ano?
Díky moc, to je super!

před 2632 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

Ok moc děkuji za cenné informace, dost jsi mě potěšila, že se nemusím registrovat. Známej sice nebude mít radost ale co :)

před 2606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dagmarj

Dobrý den, no je lepší se registrovat máte to levnější a lze udělat registraci při objednávce zboží + 199,–za tiskoviny to se dá. Můžu to s vámi projít.

před 1582 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

No to přežije, neboj 😁
Tak jsem ráda, že se to někomu hodilo, za chvíli už to bude vědět každý 🙂

před 2573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Uzly

Dobrý den ,
Já jsem LR partner a není to pro každého to jo ,ale jestli chcete ,aby vám to vnášelo musíte pro to něco udělat.Já už jsem u LR půl roku a ještě jsem to nevzdala a mám pocit ,že se to obrací k lepímu můj sponzor mě nenechá na holičkách a pomáhá mi.Takže to jde jen musíte něco pro t udělat.

před 2656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce