Anonymous198

Je tu někdo se základním vzděláním? Jak to máte s penězi?

Děkuji

Odpovědi
zjentek

A máš představu, kolik vysoce vzdělaných a rozumných lidí v naší zemi- nezemi jde za popeláře kvůli dobrým prachům, anebo tady pouze NAHLAS NECHÁPEŠ, jak je možný, že celé širé okolí si žije nad poměry?

elkon

Se základním vzděláním „díru do světa neuděláš“. I zde výjimky však potvrzují pravidlo.

Bobek 2

Tipuji, že v naší zemi má základní vzdělání minimálně tak 95 % dospělých. Bez základního vzdělání zpravidla nedosáhneš ani na jakékoliv jiné.

Ale pokud je tím myšleno, že někdo nemá vyšší vzdělání než základní, do takové kategorie může klidně spadat i někdo, kdo sice vychodil střední školu, ale pak nesložil maturitu, protože kvůli vytíženosti a úspěchům ve svém podnikání už na takové zbytečnosti neměl čas… a radši se učil sám něco, co k životu potřeboval, než blbosti do maturitních otázek. Ostatně na špici vzdělání se může člověk dostat vždycky jen jako samouk. Ve škole se můžeš jen něco nadrilovat, ale něco objevovat nebo se vzdělávat musíš už sám.

Pokud budeš v něčem fakt dobrej, tak se uchytíš bez ohledu na chybějící bumážky a ozdoby, a zaměstnavatelé a zákazníci se přetrhnou, jen aby tě získali. Ať už jim budeš stavět barák, trénovat děti, nebo třeba lektorovat vědeckou studii.