Práce z domu

Mám důchod na sociální fobii. Nenapadá vás co bych mohl dělat z domu? Co jsem četl inzeráty drtivá většina jsou jen podvody. Máte někdo nějaké tipy?

Nejlepší odpověď
Hlada

WWW stránky.

Nejspíš to už znáte, ale za žádných okolností nikdy nedávejte žádné peníze předem, třebaže by se nabídka tvářila jakkoli zajímavá.

Další odpovědi
kuldas7

Dobrý den.Jestli vám ale mohu poradit tak jestli chcete práci z domu tak je v čr firma která má 52 letou tradici. Má výrobky každodenní spotřeby takže se dobře prodávají pokud chcete prodávat. Pokud prodávat nechcete tak můžete pouze svým známým nabízet výhodu nakupování přes internet nebo telefon s dovozem do 48 hodin přímo do domu. Na výrobky je 90 dní záruka-takže pokud nejste spokojen/a výrobek vrátíte a můžete si vybrat jestli chcete peníze zpět nebo nějaký jiný výrobek. V sortimentu nejsou jen výrobky každodení spotřeby ale i elektronika, pečivo, oděvy, mobilní tarify a internet za které také dostáváte provize.Navíc společnost spolupracuje s NF UNICEF. Pokud chcete více info tak napište

BandiOl

Přivyděláváme si propagací a prodejem bylinkových produktů. Jedná se o českou firmu. Máme rádi přírodní produkty, proto jsme si vybrali právě tuto firmu.
Ale podívejte se i na jiné MLM, které působí v České republice (ne letadla a zasílání peněz, to je podvod).
Dobrý MLM má cenově dostupné produkty a umožňuje nakupovat věci bez agresivního „dělejte body“ pokřiku.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?kariera-vydelek,56