dust8

Pokud máte nějakou sbírku, tak jakou?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám dokonce mnoho různých sbírek. Ne však moc rozsáhlých a ani ne důsledně uspořádaných.

Další odpovědi
Zvidatel

Knihy

marci1

Sbírám dobrou náladu a „dobré“ vtipy. Dnes pršelo, jen se lilo, tak třeba:
Plazí se dva po poušti, sucho v hu.ě, úplně dehydratovaní a tu jeden z nich povídá z posledních sil tomu druhému: „Zakřič něco protistátního, třeba sem pošlou vodní
děla!“ 🙂

Rokio

Mám sbírku:

  • krátkých knih, které jsem napsal
  • povídek a úvah, které jsem napsal
  • kubistických kreseb, které jsem vytvořil
  • PC her, které jsem dostal, nebo jsem si koupil

Kepler

To si piš! Mám malou sbírku nemocí a o každé z nich vím docela dost. Má to výhodu, že nikdo ti ji neukradne a nevýhodu, že ji nikdo nekoupí.

Emefej

Mám rozsáhlou sbírku minerálů se zaměřením na nerosty uranu.

Schluker

Mám menší sbírku vinylů. Cca 200 kusů.

Arne1

Mám sbírku cca 700 kusů pohlednic. Už jsem na to starý, potřeboval bych se í zbavit.

CTTON

Sbírku stříbrných mincí v nemalé avšak ne valné hodnotě. Okolo 300 tis.

Kepler

marci: to je jen hlas volajícího v poušti, tam vodní děla nedojedou. Maximálně tak ta opravdická. Už generálu Rommelovi v severní Africe docházela voda a tak začal bumbat šáňo. Ani ta opravdická děla nedostal.

Kepler

Jo, a když je vody moc, taky to není dobré: na Slovensku byl viděn při povodni rolník (jenom hlava) a před ním asi 4 m před ním koňská hlava. „Voda, nevoda, orať sa musí!“

jsemjá

Mám víc sbírek ale mezi ty hlavní patří např. kameny.

dust8

Jakého kamene si nejvíce považuješ?