dust8

Pokud máte nějaké zkušenosti se zkopírováním tel. čísel z klasického mobilu do chytrého, tak jaké?

Nejlepší odpověď
Nassin

Ze starého mobilu přes SIM zkopíruji do nového.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… kladné a uspokojivé …

Hlada

Každý výrobce klasických mobilů měl obslužný program, který umožňoval udělat zálohu čísel ze SIM i vnitřní paměti do kontaktů Windows. Zpravidla do .vcf.
Ze složky Kontakty je pak možné je zkopírovat do libovolného jiného telefonu. Na to existuje mnoho způsobů. Osobně mám oblíbený starý MyPhoneExplorer. Pomocí něj je pak každý měsíc synchronizuju a udělám zálohu na externí média.
Další možností je svěřit tyto seznamy Velkému bratrovi. To bych ale nikdy neudělal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.