dust8

Pokud máte nějaké zkušenosti s napáječkami pro králíky, tak jaké?

Odpovědi
zjentek

Jednu mám na kuch.lince… Perfektní na bioodpad, později do kompostu. Jinak, mezi námi, králík toho moc nevypie, pokud vůbec něco!

Dochy

Náš králík se naučil na napáječku kterou jsme měli původně pro potkana (100–150ml lahev, něco jako
https://petho­me.cz/cs/misky-krmitka-a-napajecky/13090-napajecka-pro-hlodavce-500ml-kar-5400274710332.html jen menší)
Když byla napáječka starší tak se občas stalo že trubka zůstala zavzdušněná a tudíž voda netekla dokud se ji trochu nepomohlo.