Rokio

Pokud má někdo diagnózu mentální retardace, chová se jako retard pořád?

Může se někdy zachovat inteligentně?

Odpovědi
elkon

Ty jsi důkazem toho, že ano. To jsi na tom tak špatně, že nedokážeš pochopit jednoduchou radu, která se tu stále musí opakovat? NA VŠECHNY TYHLE VĚCI TI ODPOVÍ TVŮJ PSYCHIATR.

zjentek

Spíše se to s ním houpá jako na vlnce 🤷‍♂️

😉

Filip84

S ohledem na tu skutečnost, že jde o trvalé snížení intelektu v důsledku organického poškození mozku, tak jak by se mohl chovat inteligentně?

Opravdu se musíš ptát na věci, které můžeš za 10s nalézat na internetu?

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ment%C3%A1ln%C3­%AD_retardace

Gus_Fring

Rokio, až pojedeš k psychiatrovi, tak s sebou vem i elkona. Ten psychiatra potřebuje ještě více. :)