Questman

Pokud je někdo celý život dokonalý křesťan a při nehodě příjde o nohu, bude na něj ta noha čekat v nebi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mapel

Ne

To by jsi musel zemřít současně. Než zemřeš, tak noha už nebude existovat. Jelikož do nebe se dostává duše a noha duši nemá. Tudíž musíš zemřít současně s nohou a pak odejdeš do nebe celý a to nemusíš být ani dokonalý křesťan. V opačném případě do nebe odchází kulhající duše a to je fakt nepříjemný.

Další odpovědi
Alesh

Ano

ááááááááááááá, pán se koukal na Simpsonovi… 😉

hanulka11

Ne

rozhodně ne

Monča.R.E.T.

Ne

iwrana

Ne

Do nebe nejde tělo.ale duše.

tom004

Ne

Ale můžeš to zkusit. Nech nohu „pohřbít“ žehem,až zemřeš nech udělat totéž se svým tělem, a potom máš šanci,že se někdy,někde v tom „nebi“ ty dva vzniknuvší plyny opět spojí a při případné reinkarnaci máš šanci přijít na svět v kompletním stavu. Otázka je,jestli budeš mít šanci si to nějak ověřit. 🙂

muflix

Ne