dust8

Pokud je elektro-koloběžka udávaná na maximální zátěž 100 Kg, tak o kolik se to dá reálně překročit bez nějakých obav?

Nejlepší odpověď
Kepler

Malé překročení snad vadit nebude. Pokud bude větší (dejme tomu +20 kg), trpí ložiska i samotná konstrukce.

Další odpovědi
JežíšKristus

Nad 100kg bude rychlejší únava materiálu

Dochy

Nelze říct. Obecně u všeho co má udržet lidi ve zdraví se počítá bezpečnostní faktor – snad 3 – 4. Ale to je o tom, že se to nečekaně nezlomí v půli. Není to o tom, zda zařízení vydrží třeba přes záruční lhůtu funkční.