Complex

Pokud člověk při bankovním přepadení sám vrátí peníze policii, tak dostane jen minimální sazbu?

Nejlepší odpověď
led

a/ Jedna vec je trestný čin – prepad banky.
b/ vyjadrenie dodatočnej ľútosti a dobrovoľné vrátenie lupu, to je zasa iná vec.
„a-b= trest“ Túto matematickú operáciu za vás vykoná príslušný súd v zmysle zákona.

Další odpovědi
Edison

O tom rozhodne soud. A rozhodnutí soudu nelze předjímat.

Drap

Neni to pravda. Pořád se jedná o loupežné přepadení. Přiznání může pomoci při rozhodování soudu.

aliendrone

Přiznání je sice polehčující okolnost, ale JISTÝ TREST!
Jaký „člověk“, myslíš LUPIČE? Jaké peníze – ty co si lupič odnesl nebo ty, co si po kapsách odnesli fízlové a hodili škodu na krk lupiči/ům? Proč by obyčený člověk něco měl vracet z titulu, že byl účastníkm přepadení (nikoliv lupič)? ;¨) :D :D

Herjulfson

Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest......