Savier

Pokud černoch oplodní bělošku, vznikne tak „kvalitnější“ potomek?

Kdysi dávno jsem četl nějaký výzkum a tam psali něco o tom že když se zkříží dvě různé rasy, tak ten potomek je pak méně náchylnější na různé nemoci, civilizační choroby atd.. Je na tom něco pravdy? Ten výzkum bohůžel nemůžu dohledat 😕 Díky všem!

Nejlepší odpověď
Ametyst

Kvalitnější potomek nevznikne, protože ho matka bude vychovávat sama, bez mužské autority, jak je v takových případech obvyklé.

Další odpovědi
zjentek

Tak snad běloch černošku ne? V opačném případě jde o hanobení rasy!

Haré Krišna!

Lgee

Ne

paul1

Asi ne.