Rokio

Pokud byste měli schopnost vracet až o pět minut čas zpátky, jak byste s touto schopností naložili?

Já bych tuto schopnost využil v hazardu. Bojoval bych ale jen proti kasínu a ne proti ostatním hráčům a také bych ji využil v kryptoměnovém hazardu na internetu.

Odpovědi
zjentek

Chtělo by to aspoň šest minut, bo pět minut před slosováním už nemůžeš podat sportku. Ale šest ještě jo! (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.