jirka F

Pokud byste měli možnost vrátit mrtvé z hrobu do života, využili byste toho?

Velmi mě to zajímá. Tak se případně nezlobte, že pokládám otázku co by kdyby.

Nejlepší odpověď
zjentek

Jirko to máš asi takto. Takové možnosti by pravděpodobně využil téměř každý, kdo mrtvé ještě za jejich života miloval a třeba dosud miluje. No a ten kdo je nenáviděl a třeba dokonce pořád nenávidí, Jirko, tak ten by takové možnosti raději ani nevyužil. Si myslím. A dej si kakao. Čau.

(Osobně jsem asi hodně domýšlivý, protože cítím, že bych takové možnosti využil a cítím i důvod, prostě bych stůj co stůj chtěl říct všechno, co jsem neřekl. Vím, jistě jsem nadutý, už jsem to i napsal.)

Další odpovědi
Rokio

Ano, vzkřísil bych největší mozky dřívějších dob, protože takoví lidé by jistě prospěli vědě a výzkumu.

Kromě nich bych oživil Karla IV. a Ježíše Nazaratského.

Drap

Kdyby to bylo možné, tak u některých určitě velmi rád.

cappuccino

Ozivit mrtve by znamenalo skoro zdvojnasobit pocet obyvatel. To by nase planeta uz neunesla!
Dalsi otazkou je, jestli by ti mrtvi chteli zit v nasi dobe. Vzdyt ti starsi uz by tu byli cizinci!! Nekteri by ani neumeli ridit auto, letat letadlem, telefonovat, pouzivat platebni karty apod.
Pak je to taky otazka etiky: kdo by se mel ozivit a kdo ne!

JK2021

Pokud by to vrácení mrtvého do života vypadalo jako v českém komediálním seriálu Trpaslík, ze zesnulé a pohřbené manželky jedné z postav vznikla oživením zombie, tak bych toho určitě nevyužil.

Ametyst

Rozhodně ano!

Roman71

Ano, ale do úplně jiné doby. V téhle by se pravděpodobně zbláznili.

Roman71

Rokio, Ježíš žije, ale ne tady na Zemi 😉

zjentek

P.S. Dva dny z5 jsem po 17 letech pohřbil milovanou kočičku tak té bych neřekl nic ovšem taky bych ji rád vrátil z hrobu 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️

Ametyst

Zjentku, to věřím. Je to smutek.

jirka F

Tak to je mně líto zjenteku.😔