KristovaNoha

Pokud bychom si čichali k zadnicím jako to dělají zvířata, mohli bychom mít více informací o našich protejšcích?

Co myslíte? :D

Nejlepší odpověď
mates1

Pokud bychom si čichali navzájem k zadnicím… Zjistili bychom velký hovno. A někdy doslova.

Další odpovědi
Mc Merkurion

.. no, voni ani zvířata si nečichaj k zadnicím, ale ouplně k jinejm místům v oněch končinách …

mosoj

Podle nosa poznáš kosa. Ach bože jak hluboko jsme klesli! Toto nejsou Otázky a odpovědi. To je žumpa.

zjentek

Počkej až dorazí Quentos, ten ti dá „protějšcích“!

Jinak souhlas, ale čas od času by ti musel vždycky někdo vymačkat žlázky a potom je taky špatně, že by sis asi nečichal jen k protějškám.

dubraro

Pokud bychom měli tak citlivý čich jako zvířata, tak asi ano.
Lidé mají citlivou chuť, takže se spíše ochutnávají – líbají nebo dělají orální sex.

aliendrone

Souhlasím s „mates1“!

x x x x x x x x x x

zjentek>>> OMG!!! Vymačkat žlázky… už jen ta představa BOLÍ!!! Nejsi náhodou nějaký ten sádlo/maso… ? ;) :D

plebs

Zeptal jsem se na názor starého psovoda, odvětil, copak k zadnicím, lepší bylo pro čecháčky k Moskvě a nýní k Bruselu

annas

Ad zjentek,

nejsem sice quentos, a zajímá mě, co se vám u tvaru „protějšcích“ nelíbí?