Avatar uživatele
zjentek

Pokud bychom coby organismy byli založení na bázi arsenu, tak bychom na Zemi zanechávají arsenovou stopu?

A na bázi fosforu fosforovou stopu a tak dále? A jak bychom proti takovým stopám bojovali? Také emisenkami?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 870 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Nebudu přihlížet k pravdpěpodobnosti života na bázi As, ale POKUD by to tak bylo, tak ANO. Tohle kravení má totiž mnohem hlubší podstatu, než „výmysl Evropské zlounie“. Ta je jen „vystrčxicht“ plnící příkazy sil nesrovnatelně mocnějších a důležitějších (a potažmo reálně rozhodujících). Jen blbý plebs věří na pohádky o volbách a tomu, „že si vládne sám“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, kdysi dávno jsem kdesi spatřil dokument o nějakých potvorách žijících někde hluboko na dně v temnu, snad přímo v horkých/ter­málních pramenech kde vyvěrala síra a podobný, nebo co… musím dohledat už nevím>>>https:­//www.google.com/se­arch?q=%C5%BE­ivot+na+b%C3%­A1zi+arsenu&oq=%C5%BE­ivot+na+b%C3%­A1zi+arsenu&aq­s=chrome..69i57­.6841j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Avatar uživatele
zjentek

Tohle už mne vrtá hlavou dlouho. Prakticky od vzniku EU.

Avatar uživatele
Ametyst

🙂Správně. U evropské komise nikdy nevíš, jakou nezbytnou látku zregulují, zdaní, zakážou. Naposledy zakázala eurokomisařka Helena Dalliová “Vánoce”, abychom neurazili muslimy. Invaze je tu.

Avatar uživatele
zjentek

No přesně. A tenhle způsob života je jen pro otrlé a to já nejsem. (;

Nový příspěvek