zjentek

Pokud bychom coby organismy byli založení na bázi arsenu, tak bychom na Zemi zanechávají arsenovou stopu?

A na bázi fosforu fosforovou stopu a tak dále? A jak bychom proti takovým stopám bojovali? Také emisenkami?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nebudu přihlížet k pravdpěpodobnosti života na bázi As, ale POKUD by to tak bylo, tak ANO. Tohle kravení má totiž mnohem hlubší podstatu, než „výmysl Evropské zlounie“. Ta je jen „vystrčxicht“ plnící příkazy sil nesrovnatelně mocnějších a důležitějších (a potažmo reálně rozhodujících). Jen blbý plebs věří na pohádky o volbách a tomu, „že si vládne sám“. ;) :D :D

zjentek

Aliene, kdysi dávno jsem kdesi spatřil dokument o nějakých potvorách žijících někde hluboko na dně v temnu, snad přímo v horkých/ter­málních pramenech kde vyvěrala síra a podobný, nebo co… musím dohledat už nevím>>>https:­//www.google.com/se­arch?q=%C5%BE­ivot+na+b%C3%­A1zi+arsenu&oq=%C5%BE­ivot+na+b%C3%­A1zi+arsenu&aq­s=chrome..69i57­.6841j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

zjentek

Tohle už mne vrtá hlavou dlouho. Prakticky od vzniku EU.

Ametyst

🙂Správně. U evropské komise nikdy nevíš, jakou nezbytnou látku zregulují, zdaní, zakážou. Naposledy zakázala eurokomisařka Helena Dalliová “Vánoce”, abychom neurazili muslimy. Invaze je tu.

zjentek

No přesně. A tenhle způsob života je jen pro otrlé a to já nejsem. (;