Avatar uživatele
Rokio

Pokud bych se OPRAVDU zbláznil, mohl bych jít raději do vězení než do blázince?

Ve městě, kde žiji, se v blázinci toho moc dělat nemá a mají tam nepěknou koupelnu. Naproti ve vězení v místě mého bydliště je mnohem více aktivit a vězni, se kterými jsem se setkal, vypadají celkem vyrovnaně a v pohodě. Navíc mohou pracovat, mají tam přístup k internetu a vycházky, které v uzavřeném oddělení psychiny nejsou tak běžné.

Mohl bych tedy raději soud požádat, aby mě dal do vězení, pokud bych něco vyvedl?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orestez

Než se zblázním, pojď, zabij mne. Zde je stejně nemnoho aktivit, než otrocká práce. Já si odpočinu, ty také. Veškeré lidské tělo se stejně rodí jen pro zkoušku druhých, co to vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V takovém případě neni výběr možný. Místo dalšího pobytu určí soud nebo psychiatr. A neni proti tomu odvolání

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Ty vůbec nikam nepůjdeš ze své vůle. Budeš poslán… Ale zažádat můžeš, jen co je pravda… A buď si jist, že tuplem tě zavřou do blázince… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Čistokrevný blázen vůbec neví, že je blázen. Kdo skutečný blázen není, tomu je v blázinci těžko.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Soud se s výjimkou nařízených léčeb nemá co starat o léčby → adresováním žádosti o umístění do vězení by pacient nejspíš jen potvrdil svou diagnózu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek