Pokud by vám nyní zazvonil telefon a v něm by se ozval hlas prezidenta Miloše Zemana, jak byste reagovali?

Pohoda na sluníčku a náhle vám začne brnět telefon / mobil. Volající je prezident Miloš Zeman a vy máte jedinečnou možnost prohodit s ním pár slov, nebo prostě reagovat. Jak budete pokračovat?

Otázka na odlehčení.

Nejlepší odpověď
metro

Mám jiný nápad.

Zeptal bych se, jestli je to on a nejde o imitátora.

Další odpovědi
led

Mám jiný nápad.

vidina takého „náhodného“ telefónneho rozhovoru:

L: Prosím…
M: Tady Miloš Zeman
L: dobrý deň, (ráno, večer), v čom máte problém?
M: (vysvetľuje svo problém)
L: (reakcia podľa problému)+(po­kračovanie)
…teda aliendrone, tak verné napodobenie som už dlho nepočula.
M: aliendrone?
L: Prirodzene, vy predsa nie ste Pápež František a nevoláte námatkovo podľa bodnutia prstom do telefónneho zoznamu…
Tak dopočutia, pán prezident.
A Miloši, až budete mať ďalšie problémy, no veď na to sme tu, aby sme pomáhali…
M: Naslyšenou…

Malvína

Vyslyšel/a důvod telefonátu, poté reagoval/a.

Asi takto. Ale stejně bych se nezbavila pocitu, že jde o nějakého jeho imitátora a jsem třeba v rádiu 🙂

marci1

Mám jiný nápad.

Pokud bych připustila, že bych hovor z neznámého čísla „vzala“, zeptala bych se ho, kdy už bude dědečkem. 🙂

briketka10

Řekl/a co si o něm myslím a zavěsil/a.

Jak ho nemám ráda.

Vojta24

Tiše poslouchal/a a poté ukončil/a hovor.

resp. típnul bych to po prvních pár slovech kdy by bylo zjevné, že se jedná o imitátora, který volá z nějakého rádia. Neumím si totiž vybavit jedinou situaci, kdy by miloš volal nahodile jakémukoliv občanovi, on přece ví všechno nejlíp, snad nečekáte že by volal o radu, nebo proto že by se skutečně o někoho jiného než sebe zajímal ? To jsou přece nesmysly.

Drap

Mám jiný nápad.

Nejdříve bych ho pozdravil.

Kepler

Vyslyšel/a důvod telefonátu, poté reagoval/a.

Asi bych byl schopen jenom pozdravit. Mám před významnými osobnostmi jakýsi blok.

Butters_xD

Řekl/a co si o něm myslím a zavěsil/a.

Kelt

Vyslyšel/a důvod telefonátu, poté reagoval/a.

Poslechnul si, možná něco řekl.

ten který je

Mám jiný nápad.

Neznámá tel.čísla nezvedám.

aliendrone

led>>> Ó kouzelná Venuše pekelných sfér, je vidět, že se vyznáte. Správně Vám úsudek posloužil, instinkty zafungovaly – zkrátka není snadné Vás oklamat. Jenže zapomínáte, že já jsem ALIENDRONE, takže nejpozději v okamžiku, kdy pronášíte do telefonu „Tak dopočutia…“ již stojím za Vašimi zády! A pak… ;) :D :D

led

aliendrone, ach vy lichotník, vy neviete, že mi chránia chrbát dvaja borci, Kostej nesmrtelný a Policajt zo škôlky 🙂

led

Kepler, prezradím vám tajomstvo:
aj významné osobnosti sú ľudia.
Tak načo mať blok?
A nakoľko poznám Miloša Zemana, asi by pri mojej odpovedi naklonil svoju šedivú hlavu na bok a veselo sa pousmial.

Vojta24

Příspěvek smazán administrátorem.

led

možno vás prekvapím, ale aj on je človek.

led

Pre zaujímavosť, tieto „náhodné telefonáty“ sú naozaj špecialitou Pápeža Františka. (skutočnosť)
Tak prečo by aj Miloš nemohol? (fikcia)

anonym

metro & Malvína: oceňuju kreativní pojetí odpovědi