zjentek

Pokud by se velmi starému člověku zjevil Bůh, měl by také pozdravit jako prvý?

Tak samozřejmě- celá hra života je následovná: Bůh za této situace pozdraví, aby bytosti dodal pocit důležitosti a sounáležitosti a tím vlastně bytosti zotročil duši, neboť je si vědom, že za prostý projev náklonnosti bezvýznamné dušičce, jej tato bude bezvýhradně oslavovat. Ale to mě nezajímá. Ptám se, jak by to mělo být dle našich společenských pravidel. Jestli by Boha měl pozdravit ten stařík. Anebo naopak neměl. Tak jasně, namítnete, že Bůh by pozdravit nestačil, neboť staršík by mu do toho furt klekal a klaněl se mu. Takže by pak takové to hlazení po vlasech klečícího staršíka Bohem mohlo být všestraně považováno za jeho zdravení. Jenže tady opět trochu váhám… Přece to už by vlastně Bůh zdravil zase jako druhý, ne? Sakra, kdo má vlastně slušně pozdravit jako prvý, aniž by za tím zamýšlel nějakou spekulaci typu „ok, já tě teda pozdravím, bo's Bůh, přestože věci života prožívám už mnohem déle než ty a více jim tedy rozumím“, anebo „ok, teď tě budu vískat ve vlasech pravou zdravicí z čehož ty budeš žasnout starý člověče a všude mne později oslavovat“, anebo co já vím. Je naprd mít mnoho zkušeností, zažít poznání. Pak člověk chápe jak věci pracují a je hrůza to vidět. Ale jak píši- co já vím. Já se o křesťanství moc nezajímám, je mně buřt, ale i tak mi neuniklo, že jejich Bůh (ten fousatý s dlouhýni vlasy, spíše Pirát) bude mít dle zjevu něco okolo 33 let. A řekněme, že za starého člověka považuji člověka okolo sta let, což by byl tento případ setkání s Bohem. Mladší člověk starý není. Což ovšem IMHO neznamená, že i mladší než stoletý člověk by automaticky měl zdravit 33 letou entitu, pokud je tedy furt starší než ona, i když vlastně stále mladý, sakra, doufám že si rozumíme, bo asi není jednoduchý vidět se na straně jedné rád stále mladý a na straně druhé po mladých vyžadovat úctu. Asi budeme muset „sestárnout“, abychom ji mohli oprávněně vyžadovat. Ale co já vím. Tak kdo tedy pozdraví a kdo odpovídá úsměvem? Bůh? Kmet? Děkuju. Haré Krišna 🙏

Odpovědi
elkon

Znevažuješ hnutí, které s tvými bláboly nemá nic společného. http://www.ha­rekrsna.cz/o-hnuti

zjentek

Elkon: Provokatére. );

elkon

Nedivím se, že nevíš „která bije“. Dokazuješ to stále, právě těmi bláboly.

zjentek

Jaxvět vidím, tak ho také žiji. Když budeš DOBŘE VĚDĚT, „která bije“, hrozí ti skutečnost, že zde na světě budeš „automaticky krátce“. 🙏 Haribol (;