Rokio

Pokud budu odsouzen za stalking a dostanu podmínku a zákaz se přibližovat k „oběti“, mohu se ji alespoň osobně omluvit?

Poté, co se vyslechnu tento rozsudek, mohu poté ke stalkovanému člověk přijít, omluvit se jí a dát ji bonboniéru a květiny?

Neříkejte mi, že tohle je špatné. Omluva je vždycky polehčující okolnost.

Pak bych ji už definitivně nechal na pokoji.

Odpovědi
Drap

Ano můžeš, jakmile ti skončí trest a budeš se moci přiblížit.

Tomáš Hubka

Pouze přes obhájce jinak porušujete zákon a dopouští se maření úředního bikini pak to máš za plný počet ve bikini trestu