Smack

Pokud bude povinné očkování, vzbouří se lidé?

Víc než jen demonstrace.

Nejlepší odpověď
zjentek

Možná začnou řadoví občané houfně podávat trestní oznámení a konečně se začnou uplatňovat skutečná práva a povinnosti, o kterých se zatím jen šušká v kuloárech spravedlnosti.

Další odpovědi
paul1

Někteří zřejmě ano, ale snad se to už nějak konečně utřese.

Ametyst

Nevím. Hlavně by měli pohnat k zodpovědnosti vládu, pokud se objeví vedlejší nežádoucí účinky, a pokud očkování dotyčný přežije. To se vládám nelíbí, nést zodpovědnost: radši budou vyhlašovat nepovinné očkování, ale neočkovaným dělat ze života mizerii, a protiprávně je omezovat, jak to jen půjde.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kpdsuFSmY­e0

Drap

Pořád se někdo proti něčemu bouří. Výsledky však z takových bouří bývají převážně bezvýznamné.

Pepa25

Povinné očkování nebude – už kvůli těm, kteří očkování být nemohou (ze zradovních důvodů). Neočkovaných zůstane minimum – a v rámci nich proběhne další vlna. Jejich problém …

xiperio

Těžko někomu předkládat argumenty, když je nechce slyšet.. Nech si to zkusí prodělat. A pokud přijde mutace, která bude mít vysokou smrtnost, tak se budou neočkovaní předhánět, kdo dřív. Jinak vykapou, jako nutrie. A ještě dodávám. Proč se furt volá k odpovědnosti vláda. Nemáme my však odpovědnost především hlavně my za sebe a za zdraví svých blízkých? Nebo se mám chovat: Já nic já muzikant, nech se to pořádně otestuje na ostatních lidech a když uvidím, že nemají nějaké vedlejší nepříjemné nežádoucí účinky, tak až pak já?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Ametyst: „pokud očkování dotyčný přežije:“ S vámi je fakt sranda 🙂 Pokud jste si nevšimla, tak jen v ČR k dnešnímu dni očkování „přežilo“ asi 4,2 mil. lidí s ukončeným očkováním (obě dávky)

tvaruzekcz

@Pepa25 Tohle nikdo nezpochybňuje, ale otázka zní co ta mRNA vakcína udělá s organismem očkovaného za několik let. Víš, když si dnes zakouříš dvě cigarety, tak tě to taky hned nezabije, ale za několik let to může být jeden ze spouštěčů rakovinotvorného bujení.