Avatar uživatele
Smack

Pokud bude povinné očkování, vzbouří se lidé?

Víc než jen demonstrace.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Svaten před 1013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Možná začnou řadoví občané houfně podávat trestní oznámení a konečně se začnou uplatňovat skutečná práva a povinnosti, o kterých se zatím jen šušká v kuloárech spravedlnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Někteří zřejmě ano, ale snad se to už nějak konečně utřese.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Nevím. Hlavně by měli pohnat k zodpovědnosti vládu, pokud se objeví vedlejší nežádoucí účinky, a pokud očkování dotyčný přežije. To se vládám nelíbí, nést zodpovědnost: radši budou vyhlašovat nepovinné očkování, ale neočkovaným dělat ze života mizerii, a protiprávně je omezovat, jak to jen půjde.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kpdsuFSmY­e0

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pořád se někdo proti něčemu bouří. Výsledky však z takových bouří bývají převážně bezvýznamné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Povinné očkování nebude – už kvůli těm, kteří očkování být nemohou (ze zradovních důvodů). Neočkovaných zůstane minimum – a v rámci nich proběhne další vlna. Jejich problém …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Těžko někomu předkládat argumenty, když je nechce slyšet.. Nech si to zkusí prodělat. A pokud přijde mutace, která bude mít vysokou smrtnost, tak se budou neočkovaní předhánět, kdo dřív. Jinak vykapou, jako nutrie. A ještě dodávám. Proč se furt volá k odpovědnosti vláda. Nemáme my však odpovědnost především hlavně my za sebe a za zdraví svých blízkých? Nebo se mám chovat: Já nic já muzikant, nech se to pořádně otestuje na ostatních lidech a když uvidím, že nemají nějaké vedlejší nepříjemné nežádoucí účinky, tak až pak já?

Upravil/a: xiperio

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Ametyst: „pokud očkování dotyčný přežije:“ S vámi je fakt sranda 🙂 Pokud jste si nevšimla, tak jen v ČR k dnešnímu dni očkování „přežilo“ asi 4,2 mil. lidí s ukončeným očkováním (obě dávky)

před 1013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tvaruzekcz

@Pepa25 Tohle nikdo nezpochybňuje, ale otázka zní co ta mRNA vakcína udělá s organismem očkovaného za několik let. Víš, když si dnes zakouříš dvě cigarety, tak tě to taky hned nezabije, ale za několik let to může být jeden ze spouštěčů rakovinotvorného bujení.

před 1012 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek