zjentek

Pokud během desíti let člověk položí sto užitečných otázek, tak o čem je celý jeho krátký život?

Například nepokládá užitečné odpovědi, ale jen užitečné otázky (tedy pokud je vůbec možný odpověď položit). Děkuju.

Odpovědi
Emefej

Myslíš otázky o Emmě Stone? Tak těch jsi ještě 100 nedal.

aliendrone

Život je MNOHEM VÍCE o pokládání hnědých kabelů (kdepak otázky). Většina lidí jich stíhá položit TISÍCE METRŮ (biologická NUTNOST!), zatímco se nezřídka nezmohou ANI NA JEDINOU užitečnou otázku! Takže zodpovědně mohu prohlásit, že život je především O HOVNU! 😉 😁 😁

elkon

O tom, že nic neví.

zjentek

Elkoň, a když jich nepoložíš ani sto, tak pak (podle tvého) víš kolik? Anebo (podle mého) je pak takový krátký život o čem? Bez sta užitečných otázek. Děkuju.