veru.vikt

Podzimní/zimní depresivní nálada

Nevím čím to je. Ale vždycky, když přijde podzim/zima, přichází na mě depresivní nálada… Projevuje se to tak, že třeba celý den nic nedělám (nejsem se schopna ani učit, když mám něco do školy), skoro ani nejím, jen ležím v posteli a poslouchám hudbu či se koukám na filmy.. Sice mám takovéto stavy i normálně přes léto/jaro, ale na podzim/v zimě je to o dost častější.. Máte to někdo podobně?

Odpovědi
Drap

U spousty lidí je to celkem přirozená reakce způsobená nedostatkem slunečního svitu.

Krepy

Ano a moje babička vždycky říká, že za to může to sychravé počasí. :)

Do zdroje Ti dám nějaké tipy, které jsem našel :)

Zdroj: http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-zdravi-zdravi/160234/pod­zim-bez-deprese-5-skvelych-tipu-na-zvednuti-nalady.html

briketka10

do školy nechodím..
poslouchám hudbu a koukám na
filmy někdy až do rána, vidím ráno,
když chodí lidi do práce tu já nemám :(
ale deprese mě nikdy nepostihla..
na zimní a podzimní Ti můžu poslat
jen odkaz z Googlu, hlavní je se smát
a nic nevzdávat 😁
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/sezonni-deprese-hrozba-v-zimnich-mesicich.htm
Doplňuji:
je to tu spropadený s těma
bodama chci dát a nemůžu..

badisko

Je to nedostatkem svetla a nemoznosti se pohybovat venku …ne takove stavy nemam …:D se serotoninem nemam problem … :D

Awe

Kdy se můžu stavit na kafe?Rád ti s tím pomůžu

briketka10

to je ale secsakramentnskej matriál
s těma bodíkama mám je vyčerpaný
a co dál ?? admin moc neřešil tento
problém žené ??