Herbit

Podřilo se mi utopit telefon Lenovo P70. Je opravený, všechno funguje, ale nenačte „simky“ atd. Poradíte?

Podřilo se mi utopit telefon Lenovo P70.. dali mi ho do kupy, všechno funguje, ale nenačte to SIMky.. a v pravém horním rohu se objevuje malá 1. Poradíte?

Odpovědi
anonym

Mám „alkáče“ a ještě před tím,než jsem ho stačila utopit,tak mi vyzkratovala mp3 a jsem zvědavá až ho vysuším jesti ho vůbec „nakopnu“,nemůžu volat bábě,nemám přehled o čase prostě nic achych áchych.

honza19hk

no v tom případě opravený není.

Tobbycz

Špatně opraveno, pravděpodobně vyzkratovala základní deska telefonu a servis ji jen očistil. Je třeba ji vyměnit celou. Doporučuji se tedy opět obrátit na servis.